Kaviareň

TRAFAČKA ponúka príjemné posedenie, ktoré vám bude spríjemňovať dobrá hudba a aktuálna výstava. Môžete k nám prísť na kávu či na pivko, na pracovné stretnutie alebo sa len tak zašívať s dobrou knihou. A kľudne vezmite aj psa, my ich máme radi. 

  

Ambíciou kaviarne je ponúkať veci netradičné a čo najviac lokálne. 

Ľudia hovoria, že máme fajnové pivá. Čapujeme Svijanský Máz a často u nás dostanete pivné špeciály z domáceho nitrianskeho pivovaru Hop Grup. Na pivká máme dobrých radcov z Pivotéky Nitra

Kávu a čokoládu máme značky Montecelio. V chladnejšom období určite oceníte našu širokú ponuku bylinných čajov Hanus. Najobľúbenejšie sú šípky, echinacea a levanduľa, ale v ponuke je aj púpava, lipa, mäta a dúška materina. Okrem toho, že dobre chutia, sú aj liečivé. 

Úplná dobrotka sú nealkoholické nápoje - 100% šťavy Pijo Bio, poctivé Herbert sirupy, ktoré máme v ponuke aj v malých fľašiach na domov alebo remeselné limonády Mana Roots

Ak máte radi sladké, tak sa kamarátime so šikovnými pekárkami Barborkou a s babami z Pinch of Sweet

V Trafačke si môžete zahrať spoločenské hry. Niekoľko ich máme, ale kľudne si prineste aj svoje. Tiež si môžete niečo zaujímavé prečítať v našich časopisoch a knihách o fotografii. Na predaj máme autorské pohľadice, časopis kød - konkrétne o divadle, rôzne knihy a CD.

V lete funguje terasa a tam už človeku nič netreba :) 

   


 Kaviareň poskytuje svoje priestory aj na prenájom pre spoločensko-kultúrne udalosti, stretnutia, semináre, workshopy.

 

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok - 09:00- 22:00
Utorok - 09:00- 22:00
Streda - 09:00- 22:00
Štvrtok - 09:00- 22:00
Piatok - 09:00- 24:00
Sobota - 15:00- 24:00
Nedeľa- 15:00- 22:00