Lukáš DVOŘÁK opäť na Slovensku

Fotoreportáž nájdete tu: Lukáš DVOŘÁK opäť na Slovensku + reportáž

Po úspe

šnom minuloročnom vorkšope vás opäť pozývame, na nedelné foto session s českým fotografom Lukášom Dvořákom do mojmírovského kaštieľa neďaleko Nitry.

Lokácia: Kaštiel Mojmirovce, 14 km od Nitry, poskytuje viacero zaujímavých možností pre fotografovanie módnej, glamour, reklamnej a výtvarnej fotografie. Fotografovať budeme aj v prezidentskom apartmáne. Ďalšími vhodnými pozíciami pre fotografovanie je monumentálne schodište, park, bazén, pivnica‐vinotéka apd. (www.kastielmojmirovce.sk)

Kto je Lúkáš Dvořák : Lukáš Dvořák se narodil v Praze a po dlouhodobém pobytu v Itálii zde stále působí. Lukáše ve fotografii fascinuje ženská krása a také neuvěřitelná variabilita lidských charakterů. Ve své tvorbě výrazně preferuje černobílou fotografii, která se stává v jeho podání silně kontrastní a působivou. Jeho fotografie charakterizuje intenzivní emotivní a smyslně erotický náboj. Inspirován cestováním po celém světě, hledá místa s nejkrásnějším světlem. Lokalita a světlo jsou pro něj totiž stejně důležité jako charismatické a ženské typy modelek, které fotografuje. ( www.lukasdvorak.net )

Téma: Fine Art ......je témou vorkšopu. Pracovať budeme s krásnou Viktoriou, pražskou fine art modelkou, pochádzajúcou s Čečenska ☺, Jej portfólio si môžete pozrieť na: www.vikencia.net.

Kedy: V nedelu, 22. mája 2011, kaštieľ Mojmírovce, 14km od Nitry. Vorkšop začína o 9.30hod zoznámenim sa s Lukášom a modelkou. Kým si povieme niečo o téme vorkšopu, modelka sa pripraví a môžeme začať........ Čiže doporučoval by som sa zísť o 9.hodine.

Technické zabezpečenie: K dispozícii bude (pre prípad) dostatočné množstvo svetiel, softboxov, odrazných dosiek, dáždnikov i odpaľovacích zariadení pre plynulé fotografovanie. Pokiaľ to bude možné (zatila vzdy bolo) využijeme aj prirodzené svetlo.

PROGRAM:
‐ stretnutie účastníkov ‐ predstavenie lektora fotografa LUKÁŠA DVOŘÁKA ‐ práca so svetlom, vizáž
‐ fotografovanie pod vedením lektora ‐ asi o 14hodine si môžeme dať obed
‐ predpokladaný koniec: ????????? ☺

Dnes sa v Trafačke deje toto:

Celoročná ponuka fotokurzov
Uto 02.01.2018 09:00 -
Pon 31.12.2040 20:00
9,5€ / hod. / kurz

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok - 10:00- 22:30
Utorok - 10:00- 22:30
Streda - 10:00- 22:30
Štvrtok - 10:00- 22:30
Piatok - 10:00- 24:00
Sobota - 13.00- 24:00
Nedeľa- 13.00- 23:00

Otváracie hodiny sa môžu meniť nariadením vlády SR.