Workshop: "Cítim Istotu a Stabilitu"

*Sme zoskupenie troch priateliek, ktoré sa rozhodli urobiť svet krajším. Každá sme absolvovali akreditovaný kurz "Power joga a Hatha joga inštruktor", no ďalej sa vzdelávame a joge sa venujeme veľmi špecificky a so zápalom ;) Je to dobrý základ na to, aby sme ľuďom pomohli a podali danú tému naozaj komplexne. Oni potom majú techniky-vedomosti-skúsenosti, ako aj doma na sebe pracovať, lepšie sa spoznávať a dopracovať sa k Vedomému životu = pokojnému žitiu každodennosti :)

* Martinka Ballonová sa venuje "Terapii cesta" (Brandom Bays), ktorá je veľmi hlbokou a citlivou metódou na zbavovanie sa blokov a tráum, ktoré môžu byť niekedy zaryté tak hlboko, že o nich ani nevieme, len cítime, že čosi v našom živote nás "brzdí/bolí..." Absolvovala viacero školení s Dorothe Trassl a jej "Trauma jogou", kde pomocou práce s telom dokážeme vypnúť hlavu, a vtedy sa z nás vyplavia všetky "starosti, zablokované emócie až traumy. Martinke je blízka aj téma zdravého pôrodu a zameriava sa prevažne na "Gravid jogu".

* Zuzke Fintovej je blízka Flow joga a precvičuje ju veľmi citlivo s dôrazom na fyziologicky správne nastavenia v ásanách. Venuje sa makrobiotickej strave a zeleným potravinám s neskutočným zápalom a odhodlaním. Má množstvo vedomostí v daných oblastiach, ktoré sama žije a rada ich posúva ďalej.

* Ja (Deniss) sa venujem najviac Hatha joge a Yin yoge. Téma fascií a relaxačných techník v ásanách ma veľmi oslovila. Sama som si prešla seminárom s Dorothe Trassl, kde sme používali techniky na uvoľňovanie tráum a blokov. Týmito technikami dokážeme predísť chorobám, dokonca tým "ťažkým" civilizačným. Mám za sebou kurz zameraný na myofasciálne uvoľňovanie, fyzio jogu, gravid jogu a diastázu... Pracujem s afirmáciami, mantrami, mudrami, meditáciami...atď., hlavne citlivo voči sebe i môjmu (nielen) jogovému okoliu.

Všetky tri pracujeme s dôrazom na naciťovanie sa na telo, návratu k sebe samému - k životu v Pravde, preciťovanie ásan, ich účinkov a následným odrazom v emóciách. Využívame aj aromaterapiu, pomocou kvalitných éterických olejov. Všetky prístupy, ktoré sme študovali/a študujeme kompletizujeme a techniky využívame na spomínanom Workshope. Dnes už to nie je ani "ezoterika", ale vedecky dokázané postupy, ktoré skutočne ľuďom pomáhajú - je skvelé, že tých možností je dnes veľa, lebo aj ľudí je veľa, každý je iný, a každý si môže vybrať to, čo mu vyhovuje.

Dnes sa v Trafačke deje toto:

Celoročná ponuka fotokurzov
Uto 02.01.2018 09:00 -
Pon 31.12.2040 20:00
9,5€ / hod. / kurz

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok - 10:00- 22:30
Utorok - 10:00- 22:30
Streda - 10:00- 22:30
Štvrtok - 10:00- 22:30
Piatok - 10:00- 24:00
Sobota - 13.00- 24:00
Nedeľa- 13.00- 23:00

Otváracie hodiny sa môžu meniť nariadením vlády SR.