Stretnutie s Vierou Dubačovou a predstavenie kandidátov v Nitre

Vážení priatelia, strana SPOLU Vás pozýva v pondelok 10.septembra o 18.00 hod. do Trafačky na besedu s poslankyňou Národnej rady Slovenskej republiky pani Mgr.art. Vierou Dubačovoou - slovenskou , režisérkou, manažérkou kultúry, aktivistkou, výraznou a úspešnou regionálnou političkou a v súčasnosti aj poslankyňou Národnej rady Slovenskej republiky S Vierou Dubačovou sa bude zhovárať Mgr.art Veronika Gabčíková, matka dvoch detí, manželka, dlhoročná dramaturgička, jedna zo zakladateľov, dnes štatutárna zástupkyňa nezávislého Nového divadla, v súčasnosti kandidátka na poslankyňu mestského zastupiteľstva v Nitre za obvod Staré mesto na kandidátke strany SPOLU. 

Témou stretnutia budú otázky o aktuálnych i potrebných podmienkach rozvoja občianskej spoločnosti v celoslovenskom kontexte i v Nitre, dôležitosť komunitného aktivizmu a osobnej angažovanosti občanov pre skvalitnenie života Nitry, podpora rozvoja kultúry a vzdelávania detí a mládeže ako základného piliera morálnejšej, lepšej, spravodlivejšej, čestnejšej a kultúrnejšej spoločnosti v budúcnosti či zabezpečenie participácie občanov Nitry na správe vecí verejných. Nezanedbateľnou témou by mala byť otázka dehumanizácie centra Nitry a čo s ňou. 

Bude nám veľkou cťou a potešením, ak prijmete naše pozvanie a SPOLU sa pokúsime nájsť cestu, ktorá z nás spraví šťastných a spokojných občanov Slovenska.

Súčasťou podujatia bude aj predstavenie kandidátov na poslancov mestského zastupiteľstva v Nitre za stranu SPOLU.

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok - 08:00- 22:30
Utorok - 08:00- 22:30
Streda - 08:00- 22:30
Štvrtok - 08:00- 22:30
Piatok - 08:00- 24:00
Sobota - 14.00- 24:00
Nedeľa- 14.00- 22:30

Otváracie hodiny sa môžu meniť nariadením vlády SR.