Ako som v divokej Keni namiesto safari sadil stromčeky

O čom to bude? 
V prednáške vám porozprávam o tom, ako som vycestoval do Kene bez plánov, ako som sa namiesto žiraf staral o psy a mačky či sadil stromčeky a na čo si dať pozor pri couchsurfingu v Afrike.

Dozviete sa tiež, aké je cestovanie keňskou hromadnou dopravou, aká úprimná je ich pohostinnosť a čo všetko ma Afrika naučila. 
Príďte. Štvrtok o siedmej do Trafačky. Priblížime si spolu africkú kultúru a bude dobre. Aj vtipne. Veď kde inde by kvôli vám na obed zabili najlepšiu sliepku s domienkou, že ju chystajú pre bohatého investora zo západu?

Bol som u nich prvý európan a bohužiaľ vegetarián.
Teším sa na vás!  

Kto sme?
Oficiálne sme OZ Dobroduch. Neoficiálne sme vznikli na káve. Na dobrej káve. S cieľom oživiť trochu kultúry (akejkoľvek) a priniesť kus sveta (kamkoľvek). Budeme prednášať o cestách, rozprávať sa, baviť sa, spájať cez rozličné kultúrne podujatia. Zaoberať sa budeme aj ekologickými otázkami a zlepšovaním životného prostredia. Spolu.
 
A prečo práve Dobroduch? Každá duša má svoje dobro, no občas ho nevidí. Veríme, že našou činnosťou pomôžeme k nájdeniu vlastného, možno cestovateľského, možno ekologického, možno hudobného a možno len svojho ja.
Maťo, Maťa, Luki
 

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok - 08:00- 22:30
Utorok - 08:00- 22:30
Streda - 08:00- 22:30
Štvrtok - 08:00- 22:30
Piatok - 08:00- 24:00
Sobota - 14.00- 24:00
Nedeľa- 14.00- 22:30

Otváracie hodiny sa môžu meniť nariadením vlády SR.