(rod)INÉsoboty #2: Potlač si tričko / tašku

(rod)INÉ soboty je projekt založený na zážitkovom neformálnom vzdelávaní, ktorý podporuje aktívne trávenie voľného času detí a rodičov. Stretneme sa v Trafačke vždy prvú sobotu v mesiaci. 

3.júna vás pozývame POTLAČIŤ SI TRIČKO ALEBO TAŠKU. Workshop bude pozostávať z nahliadnutia do techniky linorytu, teda vyrezávania do linolea a následným otláčaním trochu iným spôsobom. Účastníci si môžu svojpomocne vyrobiť tričko, tašku alebo niečo potlačiť a to bez použitia lisu či zložitých zariadení.

Lektor: Igor HanečákArtHa
Študent učiteľstva výtvarneho umenia a psychológie na UKF, ktorý svoj voľný čas venuje tzv. ArtHa iniciatíve, ktorá spája kreativitu, dobročinnostť a aktivitu. Viac info o nej nájdete na www.artha.sk.


➤ REGISTROVANÍ ÚČASTNÍCI 
! kapacita 15 ľudí / registrácia cez info@trafacka.sk 
Pokiaľ sa chcete zúčastniť celodenného workshopu a vyskúšať si celý proces potlače podľa vlastnej navrhnutej grafiky je potrebné sa zaregistrovať. Pracovať môžete aj ako skupina / rodina . Registrovaní účastníci dostanú jednu tašku a všetok potrebný materiál. Pokiaľ si chcete potlačiť tričko, je potrebné priniesť si vlastné. 

➤ NEREGISTROVANÍ ÚČASTNÍCI 
Pokiaľ si chcete len potlačiť vlastné tričko alebo tašku jednou z grafík Know them? či ArtHa, kľudne sa zastavte počas trvania workshopu. Prineste si so sebou tričko alebo tašku. 


Vstup na dielne je zadarmo. 
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok - 08:00- 22:30
Utorok - 08:00- 22:30
Streda - 08:00- 22:30
Štvrtok - 08:00- 22:30
Piatok - 08:00- 24:00
Sobota - 14.00- 24:00
Nedeľa- 14.00- 22:30

Otváracie hodiny sa môžu meniť nariadením vlády SR.