Make Like a Tree

Make Like a Tree predstavuje cestovanie zachytené v hudbe a vo fotografii vytvorenými Sergeyom Onischenkom - tulákom z Ukrajiny, ktorý cestuje po svete a šíri svoj indie-folkové piesne s dotykom nonkomformizmu a myšlienkami Beat generácie. Zároveň vystavuje svoje fotografie krajiny v minimalistickom štýle zhotovené počas svojich výletov. Make Like a Tree je kapela jedného hudobníka, Sergey však často spolupracuje s miestnymi umelcami a skoro každý koncert hrá s novými ľuďmi. Zaujímavosťou albumu je, že všetky skladby sú vytvorené a zaznamenané v rôznych kútoch sveta. Experimenty so zvukmi, spolupráca s publikom môže zmeniť jednočlennú kapelu na duo alebo ešte rozmernejšie improvizujúce zoskupenie, takže buďte pripravení zúčastniť sa na procese tvorenia hudby.. 
Skladby z albumu Make Like a Tree vás vezmú do sveta prírody, lesov a hôr, do sveta piesní veľrýb na dne oceána..Make Like a Tree je kombinácia hudby, fotografie a premietania, ktoré boli vytvorené a zachytené na cestách počas niekoľkoročného cestovania okolo sveta.

V rámci programu uvidíte:
Hudbu: http://makelikeatree.org/
Výstavu fotografií: http://onisch.com/
Film z Papua Nová Guinea a Austrálie

VSTUPNÉ: 5€ / 4€ (študenti, dôchodcovia) 

Aktuálny koncert je súčasťou svetového turné na podporu nového albumu „Animal“, ktorý bol práve vydaný v Berlínskom indie vydavateľstve Monkeyrecords.

Album si môžete zakúpiť a vypočuť tu: 
ITUNES goo.gl/ssXYuL 
SPOTIFY goo.gl/AaGHO6 
BANDCAMP goo.gl/wgnv7e
Oficiálna tlačová správa: http://www.monkeyrecords.com/artist/make-like-a-tree/

 

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok - 08:00- 22:30
Utorok - 08:00- 22:30
Streda - 08:00- 22:30
Štvrtok - 08:00- 22:30
Piatok - 08:00- 24:00
Sobota - 14.00- 24:00
Nedeľa- 14.00- 22:30

Otváracie hodiny sa môžu meniť nariadením vlády SR.