Kurz kreatívneho písania populárnej beletrie

O kurze

Ak sa chceš stať autorom, si na správnom mieste!

Prihlás sa na kurz kreatívneho písania populárnej beletrie, v ktorom s tebou prejdeme teoretický základ k písaniu a všetko, čo by si mal vedieť predtým, než sa do samotného písania pustíš.

Ozrejmíme ti najdôležitejšie zložky samotného diela, zaužívané postupy úspešných autorov, na cvičeniach podporíš rozvoj svojho kreatívneho myslenia, osmelíš sa a hlavne získaš motiváciu tvoriť!

Pre koho, kde a kedy

Kurz je určený pre amatérskych, začínajúcich autorov s túžbou napísať výbornú knihu a priblížiť sa k jej vydaniu. Bude prebiehať v priestoroch Trafačky, na ulici Janka Kráľa 65 v Nitre. 

Čo si od nás odnesieš:

Odnesieš si teoretický základ písania, vedomosti z teórie literatúry, ktoré ti pomôžu zorientovať sa vo vlastnej tvorbe, spätnú väzbu k tvojej tvorbe, knižné zdroje, ktoré ti pomôžu pri písaní a tipy a rady, ako vydať svoju knihu.

Čo si nezabudni priniesť:

  • Notebook alebo zošit, do ktorého si budeš robiť poznámky všetkého, čo bude pre teba podstatné, a zároveň doň budeš vypracovávať kreatívne cvičenia.
  • Svoju obľúbenú knihu.
  • Ukážku svojej práce cca 2 – 3 strany (nie je podmienkou, ale ak ju budeš mať, oceníme to).

Workshop pred kurzom

Kurz nadväzuje na workshop Viete, pre koho píšete?ktorý sa uskutoční 19.3.2016 o 9:00 v priestoroch Trafačky. Ak sa chceš dozvedieť, kto je tvoj príjemca a ako mu prispôsobiť svoje dielo, prihlás sa na workshop do 18. marca. Zistíš, kto je tvoj ideálny čitateľ a posunieš svoje písanie na vyššiu úroveň. 

Prihlás sa
digitaljungle.sk/kurz/kurz-kreativneho-pisania-popularnej-beletrie 

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok - 08:00- 22:30
Utorok - 08:00- 22:30
Streda - 08:00- 22:30
Štvrtok - 08:00- 22:30
Piatok - 08:00- 24:00
Sobota - 14.00- 24:00
Nedeľa- 14.00- 22:30

Otváracie hodiny sa môžu meniť nariadením vlády SR.