konFRONT s Danielom Lipšicom a Martinom Poliačikom

Nitrianska Fotogaléria Trafačka Vás srdečne pozýva na už druhé predvolebné politicko-diskusné podujatie  zo série s názvom konFRONT, ktoré sa uskutoční vo  štvrtok 5. novembra o 18:00 na tému: Je tradičná rodina na ústupe?!

Politicko-diskusný formát konFRONT, ktorý mal v nitrianskej Trafačke premiéru 1. októbra 2015 sa tešil nadpriemernej účasti a pozitívnym ohlasom. Ako aj na minulomesačnom konFRONTe aj tentokrát prijali pozvanie poprední politickí predstavitelia – Daniel Lipšic (poslanec politickej strany NOVA, www.lipsic.sk/ ) a Martin Poliačik (poslanec politickej strany SaS, www.poliacik.sk) s Vami budú diskutovať o vplyvoch súčasných trendov na status rodiny a postoji Slovenska voči tejto dynamike. Aj druhý konFRONT bude prebiehať pod taktovkou asertívnej skúsenej moderátorky Evy Balogovej, bývalej členky Slovenskej debatnej asociácie (SDA), ktorá zaistí vyváženosť názorov a objektívnosť diskusie.

Určite si nenechajte ujsť túto jedinečnú príležitosť vidieť naživo a vypočuť si kontrastné názory týchto vplyvných predstaviteľov aktuálnej slovenskej politickej scény, ako taktiež vyjadriť svoje vlastné postoje, a ovplyvniť tak nielen priebeh diskusie, ale aj svoj obraz o politikoch pred voľbami. Čo pre vás predstavuje rodina? Kto  ju vytvára? Aké povinnosti majú  niesť jej členovia? Príďte to povedať politikom osobne a konFRONTujte ich s Vašimi názormi. Tešíme sa na Vás v príjemnom prostredí kaviarne Trafačka.

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok - 08:00- 22:30
Utorok - 08:00- 22:30
Streda - 08:00- 22:30
Štvrtok - 08:00- 22:30
Piatok - 08:00- 24:00
Sobota - 14.00- 24:00
Nedeľa- 14.00- 22:30

Otváracie hodiny sa môžu meniť nariadením vlády SR.