Trafačka SPÍKUJE

Fotoreportáž nájdete tu: Trafačka SPÍKUJE

Chceš sa naučiť/zlepšiť cudzí jazyk pri šálke dobrého čaju alebo kávy v príjemnom prostredí bez prezenčky? Potom je Trafačka spíkuje presne pre teba!

TRAFAČKA SPÍKUJE je nový projekt študentiek z Katedry manažmentu kultúry a turizmu v spolupráci s ESN. Cieľom je netradičná výučba cudzích jazykov zameraná na konverzáciu a spoznávanie nových kultúr. Že tvoja angličtina nieje dosť dobrá? Alebo sa chceš naučiť po španielsky, no zatiaľ vieš len Hola? Vítaní sú všetci, od úplných začiatočníkov až po expertov. Jediné čo potrebujete, je chuť niečo nové sa naučiť a dobrá nálada. 
 
Projekt bude prebiehať každú druhú stredu počas celého semestra
Tešíme sa na Vás! 
 
Viac informácií nájdeš na https://www.facebook.com/TRAFACKAspikuje

 

Have you ever wanted to learn/to practise a new language while sipping a lovely cup of tea or coffee? Then Trafacka spikuje is the right choice for you!

Trafacka spikuje is a new project of students from KMKT in cooperation with ESN. The goal is to learn foreign languages informal way and focus on speaking, conversation and cultural awareness. Are you afraid that your English is not good enough? Or do you want to learn Spanish but so far you can say just Hola? It doesn´t matter if you are beginer or expert, everybody is welcome. All you need is smile and positive attitude. 
 
Project will run every second Wednesday through the whole semester. We are starting from 25.2.  
 

 

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok - 08:00- 22:30
Utorok - 08:00- 22:30
Streda - 08:00- 22:30
Štvrtok - 08:00- 22:30
Piatok - 08:00- 24:00
Sobota - 14.00- 24:00
Nedeľa- 14.00- 22:30

Otváracie hodiny sa môžu meniť nariadením vlády SR.