1. ročník FOTKA V SIETI – registrácia

Vystaviť svoje najlepšie fotografie pozýva fotoklub Trafačka, domácich aj zahraničných fotografov a tým aj všetkých priaznivcov fotografie.

Prevetrať šuflíky, šanony plné fotografií, stretnúť sa, diskutovať, vidieť inak svoje fotografie či fotky iných. Tohto roku vyhlasujeme prvý ročník Fotky v sieti. Oslovujeme širokú komunitu fotografov a fotografujúcich, s pozvaním na letnú prehliadku tvorby trochu netradičným spôsobom, nie tak neznámym pre mestá iné. Po celý deň, od rána až do neskorých hodín večerných chceme odprezentovať tvorbu zaregistrovaných účastníkov fotkami v sieti

V priebehu jedného dňa, v „sieti“ plných fotografií, v tvorivej atmosfére, so sprievodnými akciamivám fotoklub TRAFAČKA sprostredkuje možnosť vyjadriť sa k jednotlivým fotografiám. Návštevníci výstavy budú môcť vyjadriť svoju radosť či obdiv k vystaveným dielam pripínaním farebných spiniek, ktoré si môžu vyzdvihnúť od organizátorov podujatia. Odborná porota počas dňa označí kandidátov na hlavné ocenenie a zároveň odovzdá cenu za 1. – 3. miesto. Nebude chýbať ani ocenenie pre vystavujúcich juniorov.

Prihlásiť a zaregistrovať sa môžete cez formulár na www.trafacka.sk do 23. júna. Po tomto dátume budeme všetkých kontaktovať. Registračný poplatok je symbolické 1 € a uhrádza sa v deň podujatia. Odhadujeme, že každý účastník bude mať k dispozícií 1,5 - 2m šírky natiahnutej siete. Výstava sa koná v každom počasí. Budú pripravené priehľadné fólie na zakrytie vystavených fotografií. Formát, prevedenie, spracovanie, počet fotografií je na každom fotografovi, čím a ako sa predstaví. V prípade záujmu prezentovať svoje fotografie v priestore galérie-kaviarne multimediálne ,v priebehu celého dňa i večera, je uzávierka prihlášok v piatok 20.júna.

V prípade nejasností a otázok môžete písať na info@trafacka.sk a radi vám pomôžeme a odpovieme. Tešíme sa na vás na 1. ročníku výstavy FOTKA V SIETI!

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok - 08:00- 22:30
Utorok - 08:00- 22:30
Streda - 08:00- 22:30
Štvrtok - 08:00- 22:30
Piatok - 08:00- 24:00
Sobota - 14.00- 24:00
Nedeľa- 14.00- 22:30

Otváracie hodiny sa môžu meniť nariadením vlády SR.