Trafovegabarter 4

Jarné pokračovanie podujatia, ktoré sa zameriava na barter skúseností a receptov vegetariánskej a vegánskej kuchyne, sa tentoraz bude venovať tým najmenším. Vytvoríme zábavné sendviče, ochutnáme sladké pochúťky i dozvieme sa, za čo sa dajú vymeniť obyčajné lyžičky.

Na Trafovegabarteri 4 sa predstavia:

MARTINA PAVELKOVÁ svoje inšpiratívne recepty uverejňuje na svojom blogu Maťa pečie, čerstvé koláčiky od nej nájdete aj v ponuke Trafačky. V nedeľu bude pripravovať lievance, ktoré si ochutíme chia džemom, donesie i mrkvové a banánové mafiny, ktoré si deti môžu samy ozdobiť a tiež sa naučia pripraviť raw guličky z orieškov.

ZUZANA NOSKOVÁ má blog s názvom Láska na tanieri, ktorý presne opisuje autorkin vzťah k jedlu a zdravým dobrotám. Zuzana je tiež lektorkou Školy varenia. Tentoraz bude spolu s deťmi vytvárať z rôznych zdravých druhov chleba zábavné sendviče a pripraví aj domácu nátierku.

MARTINA PINTEROVÁ je mamička na materskej dovolenke, ktorá svoj voľný čas kreatívne využíva prispievaním do svojho blogu Dulce de Leche (foodblog), čo v preklade znamená karamel. V nedeľu nás zoznámi s obilninou zvanou quinoa, pripraví netradičný puding, ktorý však nebudeme zajedať obyčajnými lyžičkami, ale zdravými sladkými špaldovo-medovými piškótami.

!!POZOR!! Ak prineste svoj vlastnoručne upečený koláč či vegetariánske jedlo, vstupné neplatíte! Tešíme sa na Vás už túto nedeľu, 6. apríla 2014, o 16:00 v nitrianskej Trafačke!

Projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu ako súčasť národného projektu KomPrax – Kompetencie pre prax, ktorý organizuje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok - 08:00- 22:30
Utorok - 08:00- 22:30
Streda - 08:00- 22:30
Štvrtok - 08:00- 22:30
Piatok - 08:00- 24:00
Sobota - 14.00- 24:00
Nedeľa- 14.00- 22:30

Otváracie hodiny sa môžu meniť nariadením vlády SR.