KonFRONT: Mária Kočnerová a László Öllös diskutujú na tému „Dobre sme si zvolili?“

Dlho očakávané parlamentné voľby sú za nami. Ale čo nás čaká, ak niektoré zo zvolených strán prejavili odmietavý postoj voči spolupráci ešte pred samotným rokovaním o zostavení vlády? Sú výsledky naozaj zrkadlom našej krajiny? Nadpolovičná účasť vo voľbách nasvedčuje pravdivosti tohto tvrdenia. Tento štvrtok 10.3. o 18:00 do Trafačky zavítajú skúsení politológovia - PhDr. Mária Kočnerová, PhD. A doc. Mgr. LászlóÖllös,PhD., ktorí nám pomôžu konFRONTovať sa s realitou.

O diskutujúcich:

  • doc. Mgr. LászlóÖllös, PhD. - Vysokoškolský pedagóg, politológ, publicista, prezident organizácie Fórum inštitútu pre výskum menšín
  • PhDr. Mária Kočnerová, PhD. - Vysokoškolská pedagogička, politologička, autorka mnohých vedeckých štúdií


Moderuje: Eva Balogová 

FB udalosť: https://www.facebook.com/events/1614357818784738/ 

O projekte:
Pre tých, ktorým konFRONT nie je známy, je to diskusný formát organizovaný na mesačnej báze, ktorý mal premiéru 1. októbra 2015. Prvými hosťami boli Richard Sulík a Martin Dubéci, ktorí diskutovali na témy: „Utečenecká politika EÚ“„Kvalita podnikateľského prostredia na Slovensku“. Nasledujúci novembrový konFRONT, na ktorý prijali pozvanie Daniel Lipšic a Martin Poliačik, sa venoval téme: „Je tradičná rodina na ústupe?!“. V decembri Martin Fedor a Jaroslav Naď rozanalyzovali taktiež veľmi aktuálnu pálčivú problematiku bezpečnosti pod titulom: „Sme v bezpečí?“. Počas novoročného konFRONTu sme privítali odborníkov na školstvo Vladimíra Burjana a Borisa Slobodu, ktorí nám posvietili na tému: „Absolventi bez budúcnosti?“. Februárové podujatie bolo na tému „Zavádzajú nás médiá?“, kde diskutovali Marián Majer a Milan Šúplata. Predvolebná diskusia „konFRONT Hrá o veľa: Prečo ísť voliť?“ bola pripravená v spolupráci s iniciatívou Hráme o veľa a ako diskutujúci prijal pozvanie jej zakladateľ Martin Vavrinčík. Svojmu náhlemu úspechu konFRONT vďačí nie len obsahovo kvalitným diskusiám so zvučnými menami politických predstaviteľov a odborníkov, ale najmä svojej unikátnosti v Nitrianskom regióne.

 

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok - 08:00- 22:30
Utorok - 08:00- 22:30
Streda - 08:00- 22:30
Štvrtok - 08:00- 22:30
Piatok - 08:00- 24:00
Sobota - 14.00- 24:00
Nedeľa- 14.00- 22:30

Otváracie hodiny sa môžu meniť nariadením vlády SR.